A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mexiko - Diskuze

Původní dotaz

Cerstve zpatky z Mexika

27.03.2009 11:40:39 | Dobromila
Dobromila
Ahoj vsem,
vcera jsme se vratila z 20 denniho cestovani po Mexiku (M.City a nize). Projeli jsme celkem 9 statu, navstivili spoustu krasnych mist a trosku poopalovali telicka u Pacifiku i Karibiku. Kdyby jste nekdo potreboval nejakou radu, ci cokoliv na co me sily budou stacit... klido se ptejte :o) Vse bylo naprosto bez problemu, nikde zadny konflikt ani kradez. Jen jedna lehka otrava jidlem v San Cristobalu ... :o)
D.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Smi 31.05.2009 11:17
RE: RE: Cerstve zpatky z Mexika  

Čus, jestli můžu reagovat já, tak tě musím ubezpečit, že vám nikde nebezpečí nehrozí. Musíte se ale samozřejmě chovat kultivovaně a nenavštěvovat zbytečně večer podivný čtvrti. Ale to je stejný po celym světě i u nás. Jinak my jsme měli na celou dovču v Méxicu 21 dní a zvládli jsme toho mraky. Když se podíváš na můj profil, tak tam je itinerář načrtnutej. Jestli pak budeš chtít s čímkoliv poradit, tak nemám absolutně žádnej problém. México je boží země. Máte se holky nač těšit. 8-O Zatím čus. Roman.

PetPa 26.05.2009 10:45
RE: Cerstve zpatky z Mexika  

Ahoj Dobromilo, chystame se v zari s kamoskou do Mexika na 17 dni. Prilet Mexico City, odlet Cancun - je to casove zvladnutelny? nemame vic dovci :-( A druha vec, je to na cestach po Mexiku v pohode pro dve holky? Byla bych moc rada, kdyby jsi mi poslala svuj itinerar spolu s informacema o mistni doprave a cenach. Diky moc. Petra

OndraC 14.04.2009 19:39
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Cerstve zpatky z Mexika  

Ahoj všem,
já se vrátil po 3 týdnech z Mexika 6.4., takže pokud by někoho zajímaly nějaké aktuality, pokusím se pomoct. Každopádně všem, kteří se tam chystají...nebojte se, těšte se, protože je to úžasný! :-)

Dobromila 07.04.2009 09:43
RE: RE: Cerstve zpatky z Mexika  

Ahojky, napis mi na kocicka007 na seznamu a ja ti itinerar poslu. Zatim pa,
D.

Ťulinka 06.04.2009 15:14

Ahoj Dobromilo, chystáme se na cestu do Mexika a právě jsem objevila, že ty máš asi ty nejčerstvější informace. Mohla bys mi poslat itinerář (máme už něco naplánované, ale inspirace se vždycky hodí), zajímalo by mne kam a za kolik se dá dopravit, jestlis používala na delší vzdálenosti letecké spoje a kolik stály, kam je lépe jet autobusem...atd. No, zkrátka, zajímá mne každá tvá zkušenost dobrá i špatná, o kterou se chceš podělit...díky za tvůj čas. :-)

Dobromila 02.04.2009 10:11
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Cerstve zpatky z Mexika  

psany itinerar mam v rychlosti, ale je na 3 stranky Wordu, takze zaslu mailem.. kontaktujte me pres muj profil ...D.

katekat 31.03.2009 19:58
RE: RE: Dotazy :-)  

Dobromila : ahojky, ja jsem take letela s Iberii a v letadle byly i male obrazovky, takze pohodicka a super vyber filmu, mozna i zalezi na letadle :-P ;-)

Romy
31.03.2009 12:40 194.228.96.***
RE: RE: RE: RE: RE: Cerstve zpatky z Mexika  

...moc díky...my bychom chtěli jet v květnu a dát hlavně Yucatan...památky, NP a karibik...nemáš prosím k dispozici nějaký svůj itinerář...moc by nám pomohl...dík

frisged 31.03.2009 09:29

ahoj,
odletame s pritelkyni do mexika 1.7. na cca 3tydny, mohl bych te poprosit o vas itinerar cesty a priblizne ceny autobusu? dekuju moc:)

Dobromila 31.03.2009 08:09
RE: RE: RE: RE: Cerstve zpatky z Mexika  

Kurz byl 7.3.2009 14,8 pesos za 1 USD, ale na konci jsme vybirali jeste 3000 peset z bankomatu a kurz CNB byl jeste vyhodnejsi :o)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu