A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mexiko - Diskuze

Původní dotaz

Český sprievodca v Cancune

12.11.2010 12:18:14 | Adriana.sk
Ahojte, chcela by som poprosiť , pokiaľ máte niekdo kontakt na nejakého sprievodcu českej CK v Cancune, napíšte.
Alebo nejakú cestovku v Cancune, ktorá spolupracuje s českým delegátom.
Ideme do Mexika cez Silvestra, chceli by sme pamiatky v okolí navštíviť s nejakou skupinkou českých, resp. slovenských turistov.
My ideme s rakúskou cestovkou, ale na tieto výlety by sme chceli hlavne kvôli synovi český výklad.
Ďakujem za všetky tipy. Adriana
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Lenka
15.09.2014 12:52 195.113.195.***
Cancune  

Zdravím všechny :) koncem srpna jsme cestovali s přítelem do Cancune a velmi příjemně nás překvapilo že jsme našli na internetu českou průvodkyni Martinu. Po příjezdu jsme se s ní zkontaktovali mailem. Rozhodli jsme se pro výlet na Chichen Itzu - bylo o nás královsky postaráno. Výlet s ní byl úžasný dozvěděli jsme se mnohé informace a to nejen o výletě, ale i o všem co nás zajímalo. Všem můžeme Martinu vřele doporučit :)

marta.kubikova@seznam.cz
26.08.2014 16:17 88.18.100.***
Re: Český sprievodca v Cancune  

Dobrý den všem a děkuji za pozitivní příspěvky :-)

Na tuto sezónu pro Vás mám připravenou novou zajímavou nabídku, najdete ji na nových stránkách www.mexiko-guatemala.com a samozřejmě při rezervaci na našich webových stránkách počítejte se slevou 15%.

Hezký den

Marta

www.mexiko-guatemala.com

Kucera
18.08.2014 21:16 89.177.100.***
Zkusenosti z Cancunu  

Tento cervenec jsme navstivili Cancun a chteli se jet na nejaky vylet. Nasli jsme si Martinu Brychovou (http://www.mexikocesky.cz/). Jeli jsme se podivat na Chichen Itza, Tulum, Mayske vesnice a ruzna Cenote. Vyklad v cestine byl moc zajimavy. Nejen ze pani Martina je moc prijemna, je taky moc vstricna a ochotna, pomohla nam i v situacich, ktere nemely s vylety nic spolecneho (museli jsme k veterinari se psi [kvuli odletu], pomohla nam na letisti, transfery do hotelu...). Vrele doporucujeme Cancun i behem leta a doporucujeme se vydat na nejaky vylet s pani Martinou!

h8 02.08.2014 14:51
Re: Český sprievodca v Cancune  

I my jsme se v červenci vydali na výlety s Martinou a mohu jen doporučit. Martina je opravdu velmi ochotná a hlavně znalá místního prostředí. Její výklad byl poutavý a líbilo se mi, že nepovídá jen o památkách, ale snaží se vám Mexiko přiblížit ze všech stran a může srovnávat s Čechami. Není jí zatěžko vyjet i pouze s jedním člověkem. Moc chválím a doporučuji

• Anonym (2)
Tana 27.07.2014 13:47
Re:  

Jitko, díky za vyjádření tvého názoru. Též jsme v lednu absolvovaly spoustu výletů s Martinou a naprosto s tebou souhlasím. Je vstřícná, ochotná, obětavá, milá, poradí, pomůže ... prostě super ženská. Studuje historii a procházky po památkách s jejím výkladem byly perfektní.

Jitka 26.07.2014 11:56
Re:  

Před pár dny jsme se vrátili z Mexika. Nebyl by problém si vzít taxík a dojet si k památkám individuálně, základní informace o tom kterém místě se dají najít na internetu. My jsme však chtěli využít služeb česky mluvícího průvodce, který nám podá výklad daleko podrobnější, a to včetně informací, které se na netu nevyčtou.

Zájezd za výbornou last cenu jsem si našla na www.5forflug.de, koupila ho ale přes www.expecta.cz, spolu s vouchery mi přišla i nabídka výletů od této cestovky:
http://www.mexiko-rivieramaya.cz/
Nabízený program výletů mi nevyhovoval, ani jsem je nekontaktovala.

Tady z Orbionu jsem znala tuto cestovku:
http://www.pruvodce-v-mexiku.cz/
Jejich stránky se mi zdají dobře zpracované, vyměnila jsem si pár e-mailů s Martou Kubíkovou, program výletů odpovídal našim představám. Uvažovali jsme i o 2-denním okruhu. O Martě Kubíkové jsem si našla i pár informací na internetu, určitě bych neměla obavy s nimi vyrazit na výlet.

Nakonec jsme však vybrali jako cenově nejvýhodnější nabídku výletů Martiny Brychové: http://www.mexikocesky.cz/
Stejně jako další Orbioňáci ji můžu doporučit, byli jsme s ní na výletech v Chichen Itzá, Tulum + Coba + mayská vesnička, Rio Lagartos + Ek Balam. V létě do Mexika moc Čechů nejezdí (a to i když tam sezona je - hotely jsou zcela plné a počasí skvělé), tak nám dala i výraznou slevu na 15-letého syna. Nevím, zda podobné služby poskytují i další čeští průvodci, Martina po zakoupení výletu poskytne i další delegátské služby v destinaci, včetně doprovodu k lékaři, a to nejen na mezinárodní drahé kliniky, ale i k vyzkoušeným, daleko levnějším. ale stejně kvalitním místním obvodním lékařům (a taky nás k jednomu doprovodila a tlumočila do španělštiny - dcera měla nějaké zdravotní potíže). Ptala jsem se: co když jí o půlnoci zavolá klient, že ho strašně bolí zub, tak Martina vezme auto a odveze ho k lékaři. Zvláště po této dovolené podobnou službu velice oceňuji, protože dcery zdravotní komplikace nebyly jediné, co nás potkalo.

Admini - a doufám, že můj příspěvek nesmažete jako inzertní, protože mně docela jako bolelo, než jsem sepsala takovej román. Díky předem.

• Tana
  • Anonym (3)
L.Fox 24.05.2014 20:44
Re:  

Na fakultných výletoch sme boli s Martinou, z mexicočesky.cz.
Doporučujem, sprievodkyne boli hovoriace buď česky, alebo slovensky.

Neregistrovaný uživatel
15.04.2014 12:50 81.0.245.***
Re:  

jedná se www.mexiko-rivieramaya.cz

jitule8 08.04.2014 21:11
Re:  

Tuto cestovní kancelář můžu vřele doporučit. Měli jsme od nich výlet a taky nám zajistili ubytování v Playa del Carmen. Vše proběhlo bez problému,všichni jsou v pohodě a rádi pomůžou.

Jitka 29.04.2013 17:11
Re: admin  

Admine - inzertní, neinzertní, pro podobné kontakty sem na diskuzi chodím. To, že si budou lidi psát kontakty do SZ, je mi k prdu. Kdybyste, admini, někam taky občas vycestovali, sami si organizovali cesty, rádi hledali levnější nebo lepší alternativy k produktům, které servírují naše CK, tak byste to ocenili také.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu