A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mexiko - Diskuze

Původní dotaz

Cestovní pojištění

12.01.2008 17:50:48 | katekat
katekat
Ahojky, nechcete se podělit o zkušenosti s cestovním pojištěním, cenou a společností, u které jste si ho zařídili? Snad to usnadní hledání a ušetří čas dalším, kdo se sem chystají. Díky moc, Kačka
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
05.06.2018 09:27 185.185.129.***
Re: Cestovní pojištění  

Ahoj Kačko a ostatní, já jsem sjednával přes srovnator.cz a ok :-)

Jiří Kuchta 06.02.2018 23:47

Perfektní limity za slušnou cenu a jednoduché sjednání má AXA - ideální pro dalekou cizinu nebo pro země které potřebují na hranicích zkontrolovat doklad o pojištění.
Pro běžné pojištění většinou navrhuju ČSOBP, mají v základu i některé běžné sporty které jiné připojišťují v nadstandartu.

A z druhé strany - je dobré mít pojišťovnu která je známá. V Egyptě měla přítelkyně problémy a místní lákař nechtěl žádné papírovní, když viděl UNIQa tak řekl že ji zná, že je to solidní pojišťovna a že si to s ní vyřídí sám. Na druhou stranu UNIQA nedoporučím nikomu, kdo potřebuje cizojazyčné potvrzení pro pohraničníky (Rusko, Bělorusko, Irán, atd.).

marka 10.01.2011 17:34
RE: skvělí ???  

tak pokud se jede člověk třeba i potápět, tak moc na výběr nemá...jedna z mála pojišťoven, která potápění+barokomoru pojistí je právě Victoria. Jinak na dovolené jsme vyhledali lékaře 2x, dohromady to stálo asi 5.000 Kč a zatím se zdá, že mají v plánu to proplatit bez problémů.

• Anonym (1)
Pedroso
08.01.2011 11:19 147.32.206.***
skvělí ???  

Podle me se musi porovnavat nejen cena pojisteni, ale i to, co zahrnuje. Osobne mi vzdy prisla treba Evropska pojistovna draha a radsi jsem volil Ceskou pojistovnu. Pokud vsak clovek jede do mene "civilizovane" zeme, kde o statnim zdravotnictvi skoro nema cenu vubec premyslet, tak si radsi vezmu pojisteni od Evropske. Vucinije treba to od Vitalis ci Viktoria k smichu. Nejde o urazku, projdete si ceniky ... je sice 2x drazsi, ale taky nabizi vyrazne vyssi limity a mnohem vic veci zahrnuje.

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Petr Vít
07.01.2011 15:16 213.168.180.***
Vitalitas pojistovna  

Já se vždy pojištuji u Vitalitas pojištovny a jsem se službami zcela spokojen. Mám dokonce slevu jako klient zdravotní pojištovny škoda. Ve výši plnění překračuje i Českou pojištovnu !!!

• Anonym (4)
Parel
30.04.2010 12:53 82.150.166.***
Viktoria Volksbanken - NE  

Pozor - mám špatnou zkušenost, zapomněl jsem poslat 592 Kč a po roce mi bez jakéhokoli upozornění přišel platební rozkaz na 6720 kč – pozor jsou to banditi, klienty mají jen na škubání :-x

• Anonym (4)
  • Anonym (2)
Pepik
27.01.2010 08:49 78.80.13.***
RE: skvělí  

Já jsem si nedávno vyzkoušel online sjednání cestovního pojištění zde: http://www.ceskapojistovna.cz/cestovni-pojisteni.html

Dřív jsem to sjednával osobně ve zdravotní pojišťovně, ale musím říct, že takhle je to jednoduší:-)

• Anonym (1)
Vojtěch
31.03.2009 13:23 195.39.77.***
RE: RE: RE: Cestovní pojištění  

PS: pojištění storna je u nás 2,5 % z ceny zájezdu. a pojištění léčebných výloh vyjde na 880,.. tak co vi na to?

Vojtěch
31.03.2009 13:22 195.39.77.***
skvělí  

Dobrý den,
musim se divit jak málo se zná naše společnost. Zastupuju společnost Victoria volksbanken a cestovní pojištění máme nejlepší na trhu. Levné a maximální sazby. Tak třeba příklad pro sportovce celoroční turistický stojí 880,-. Pro bliší info mi klidně zavolejte 606 371 229 a pojišťujem i cizince.

• Anonym (2)
menima 07.08.2008 21:22
RE: RE: Cestovní pojištění  

Jelikož platím zájezd s velkým předstihem,potřebuji radu ohledně pojištění.Jedná se mně především o pojištění storna.Doporučte někdo pojišťovnu,ck nabízí evropskou ces. pojiš.,kde celkové pojištění včetně storna vyjde na 3 580 KČ,což je poměrně dost.
Díky M.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu