A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mexiko - Diskuze

Původní dotaz

Kdy do Mexika?

14.09.2008 19:07:02 | joyline
joyline
Ahoj, chtěla bych se zeptat, kdy je podle Vás nejlepší vydat se do Mexika - na Mayskou riviéru? Všude se píše, že hlavní turistická sezóna je někdy od listopadu do května a že v létě prší, ale zajímalo by mě, zda je lepší jet třeba v listopadu nebo v dubnu, zda je v tom nějaký výraznější rozdíl? Dočetla jsem se, že od ledna do března fouká vítr, je to hodně nepříjemné nebo spíš potěší v tom vedru? Chtěla bych strávit dovolenou u moře a podnikat nějaké výlety. Budu ráda za všechny odpovědi. Mějte se. :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
skrblik 16.04.2010 15:09
antimalarika a delfini  

AHOJ antimalarika jsou jenom na predpis _?a pokud ne tak jake jsou nejlepsi .A nevite nahodou neco o plavani s delfiny v cancunu a v tulumu.da se tam jet na vlastni pest ? :-P

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
vcela.hela 15.04.2010 21:15
RE: říjen  

Hurikány moc nehrozí, i když v dnešní době už je možné všechno. Spíš bych se bála, že bude ještě doznívat období dešťů. Minulý rok na konci října jsme odlétali do Mexico-ciudad a ještě zhruba týden nás provázely krátké dopolední spršky. Dalo se to přežít, ale bez nich by to bylo ještě leší.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Janka86 15.04.2010 18:26
říjen  

Chceme jet v druhé polovině října do Mexika. Je ještě riziko hurikánů velké a nebo už je tou dobou klid. Protože všude se píše, že až listopad, ale mě ty 2 týdny nepříjdou velký rozdíl. Má někdo zkušenosti s říjnem?

Jíťa42 22.02.2010 20:35
RE: RE: RE: RE: mexiko v červenci  

Chtěla bych se zeptat, kde je možno sehnat tak levnou letenku a jak je nutno dopředu ji shánět.Dík za odpověď

• Anonym (1)
Hanks 26.12.2009 14:11
RE: RE: RE: RE: RE: RE: počasí  

Prodam Malarone, 12tablet, expirace 4/2013.Tel.:608971649

joyline 16.10.2009 10:14
RE: RE: RE: RE: RE: počasí  

Huráá, konečně máme termín, jedeme do Mexika 21.11. Už aby to bylo, pryč ze zasněžených Čech. :-)

Smi 26.09.2009 00:09
RE: RE: RE: RE: počasí  

Pošli mail, já pošlu info :-D . O Méxicu jsem si už dlouho s nikým nepovídal. Takže hrň to na mně ;-) Jsem taky na skype "klecanak". Zatím čus a kdyby jsme se přece jen nezkontaktovali, tak Mucho Gusto amígos. Čeká Vás parádní zážitek 8-O

adunka
24.09.2009 12:50 85.70.124.***
RE: RE: RE: počasí  

A jak bylo v mexiku my tam jedeme v pondělí může mi nekdo napsat na mail nejako info dekujuuuuuu

katekat 18.07.2009 12:18
RE: RE: RE: počasí  

Malárie hrozí hlavně, ale hlavně v pralesech, takže pokud se budete pohybovat v "civilizaci", tak buďte vpohodě ;-)

Smi 16.07.2009 21:22
RE: RE: RE: RE: počasí  

Sorry, profláklý. :)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu