A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mexiko - Diskuze

Původní dotaz

Kdy do Mexika?

14.09.2008 18:07:02 | joyline
joyline
Ahoj, chtěla bych se zeptat, kdy je podle Vás nejlepší vydat se do Mexika - na Mayskou riviéru? Všude se píše, že hlavní turistická sezóna je někdy od listopadu do května a že v létě prší, ale zajímalo by mě, zda je lepší jet třeba v listopadu nebo v dubnu, zda je v tom nějaký výraznější rozdíl? Dočetla jsem se, že od ledna do března fouká vítr, je to hodně nepříjemné nebo spíš potěší v tom vedru? Chtěla bych strávit dovolenou u moře a podnikat nějaké výlety. Budu ráda za všechny odpovědi. Mějte se. :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Janka86 15.04.2010 18:26
říjen  

Chceme jet v druhé polovině října do Mexika. Je ještě riziko hurikánů velké a nebo už je tou dobou klid. Protože všude se píše, že až listopad, ale mě ty 2 týdny nepříjdou velký rozdíl. Má někdo zkušenosti s říjnem?

Jíťa42 22.02.2010 20:35
RE: RE: RE: RE: mexiko v červenci  

Chtěla bych se zeptat, kde je možno sehnat tak levnou letenku a jak je nutno dopředu ji shánět.Dík za odpověď

• Anonym (1)
Hanks 26.12.2009 14:11
RE: RE: RE: RE: RE: RE: počasí  

Prodam Malarone, 12tablet, expirace 4/2013.Tel.:608971649

joyline 16.10.2009 10:14
RE: RE: RE: RE: RE: počasí  

Huráá, konečně máme termín, jedeme do Mexika 21.11. Už aby to bylo, pryč ze zasněžených Čech. :-)

Smi 26.09.2009 00:09
RE: RE: RE: RE: počasí  

Pošli mail, já pošlu info :-D . O Méxicu jsem si už dlouho s nikým nepovídal. Takže hrň to na mně ;-) Jsem taky na skype "klecanak". Zatím čus a kdyby jsme se přece jen nezkontaktovali, tak Mucho Gusto amígos. Čeká Vás parádní zážitek 8-O

adunka
24.09.2009 12:50 85.70.124.***
RE: RE: RE: počasí  

A jak bylo v mexiku my tam jedeme v pondělí může mi nekdo napsat na mail nejako info dekujuuuuuu

katekat 18.07.2009 12:18

Malárie hrozí hlavně, ale hlavně v pralesech, takže pokud se budete pohybovat v "civilizaci", tak buďte vpohodě ;-)

Smi 16.07.2009 21:22
RE: RE: RE: RE: počasí  

Sorry, profláklý. :)

Smi 16.07.2009 21:21

Ahoj, strašně rád ti pomůžu, ale mám doma měsíc starýho špunta. Bylo by určitě lepší, kdyby jsme si psali na skype. Teda jestli máš možnost. Jsem tam pod jménem "klecanak". To bude určo rychlejší. Jinak když se podíváš na můj profil, tak tam mám plán cesty načrtlej. A na všechny kdo tě odrazujou od týhle cesty, se vyprdni. Nikdo z těch lidí tam vůbec nejspíš nebyl. México je božská země. Máte se nač těšit!!! Pacifická část je fantastická. Moc nedotčená turismem. Vnitrozemí je sice víc profláklí, ale je tam toho strašně moc k vidění. No a karibská část je, jak říká moje žena, takovej splněnej sen. Kýčovitá podívaná která bere dech. Určitě se ozvi. Rád ti pomůžu. Zatím čus. Roman.

Kauik
16.07.2009 09:52 194.213.38.***
RE: RE: počasí  

Ahoj Romane,
chystáme se s manželem na svatební cestu do Mexika. Včera jsme na rychlo koupili letenky od 25.7. do 15.8. letíme do Cancunu, zde si chceme pronajmout auto a cestovat. Až po koupi letenek jsme byli na očkování a trochu nás tam vystrašili - prasečí chřipka, malárie... Brali jste taky nějaká antimalarika? A nemáš náhodou své webové stránky s plánem cesty atd.
Děkuji, Evča

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu