A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mexiko - Diskuze

Původní dotaz

Kdy do Mexika?

14.09.2008 18:07:02 | joyline
joyline
Ahoj, chtěla bych se zeptat, kdy je podle Vás nejlepší vydat se do Mexika - na Mayskou riviéru? Všude se píše, že hlavní turistická sezóna je někdy od listopadu do května a že v létě prší, ale zajímalo by mě, zda je lepší jet třeba v listopadu nebo v dubnu, zda je v tom nějaký výraznější rozdíl? Dočetla jsem se, že od ledna do března fouká vítr, je to hodně nepříjemné nebo spíš potěší v tom vedru? Chtěla bych strávit dovolenou u moře a podnikat nějaké výlety. Budu ráda za všechny odpovědi. Mějte se. :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
frisged 31.03.2009 12:28
RE: RE: RE: RE: RE: mexiko v červenci  

ok, uz jsem ti posilal mail:)

šeřík 31.03.2009 11:40
RE: RE: RE: RE: mexiko v červenci  

to bych byl moc rad, prestupy mi nevadi, ale radsi si budem psat po mailu. Muj je blahaji na volny.cz

frisged 31.03.2009 09:11
RE: RE: RE: mexiko v červenci  

To šeřík: ja jsem sehnal letenku za 11300 rtrn tax incl z prahy.Pokud bys mel zajem, tak bych se ti pokusl sehnat neco levnejsiho, pokud by ti nevadili ruzne kombinace prestupu.25tis je nelidska cena:))

frisged 31.03.2009 09:09
RE: RE: mexiko v červenci  

Ahoj,
letim letos v cerveny taky do Mexika, myslis, ze bych te mohl poprosit o par rad ohledne cestovani po mexiku? Nekdo radi prelety, druzi pujceni auta a treti strany zastava cestovani autobusem.Moc diky za odpoved:)

šeřík 30.03.2009 18:26
RE: RE: mexiko v červenci  

Díky za odpověď, Jiří..
Ještě se Tě zeptám jak moc dopředu si sháněl letenku, popř za kolik. Já začínám shánět teď a zatím se moc nedaří.. ceny na červenec začínají na 25tis.Kč.

JirkaH
30.03.2009 17:56 217.77.165.***
RE: mexiko v červenci  

Ahoj,
byl jsem tam v červenci loni a letos jedu také. Ve vnitrozemí je trochu vedro.
V polovině srpna začínají deště.
Mluvím o Yukatánu.
jinak naprosto super.

Jirka

šeřík 21.03.2009 16:09
mexiko v červenci  

Byl jste někdo v mexiku v čevenci? Případně jeli byste tam kdyby jste jindy neměli prázdniny? :-) Jirka

Jirkas
25.10.2008 11:14 88.146.75.***
RE: Těsně po období deštů  

Ahoj Vlado, odjíždím v úterý do Mexika na 15 dní, mohl bys trochu poodhalit z tvých tipů. Děkuji a přeji hezký den.

Vladimír Drašar
24.10.2008 06:40 201.141.26.***
Těsně po období deštů  

Ahoj, v MX budu mít za sebou 8 roků práce. Cestování je mé hobby, takže vřele doporučuji návštěvu od října do 15.12. tzv. temporada baja, levné ceny, po deštích a navíc vše zelené ve středním MX. Nádherná země, ale pokud jednou budu moci doporučím pro lidi mající zájem o tuto zemi úplně něco jiného než nabízejí cestovky. Jsou tu fantasitická místa - jeskyně, vodopády, pralesy, hory atd. Mějte se fajn. Vlada

Smi 23.10.2008 10:22
RE: mexiko-výměna peněz  

Neboj a vezmi si s sebou kartu. V každém městě jsou bankomaty a můžeš si vybrat. Já to taky tak řešil.Ale pozor, musíš mít kartu, kterou je možné vybírat peníze v zahraničí.
Zatím čus.
Roman.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu