A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mexiko - Diskuze

Původní dotaz

Kdy do Mexika?

14.09.2008 18:07:02 | joyline
joyline
Ahoj, chtěla bych se zeptat, kdy je podle Vás nejlepší vydat se do Mexika - na Mayskou riviéru? Všude se píše, že hlavní turistická sezóna je někdy od listopadu do května a že v létě prší, ale zajímalo by mě, zda je lepší jet třeba v listopadu nebo v dubnu, zda je v tom nějaký výraznější rozdíl? Dočetla jsem se, že od ledna do března fouká vítr, je to hodně nepříjemné nebo spíš potěší v tom vedru? Chtěla bych strávit dovolenou u moře a podnikat nějaké výlety. Budu ráda za všechny odpovědi. Mějte se. :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
maer 07.10.2016 09:25
Jak ubytování?  

Kdybych jel na vlastní pěst, jak je to s ubytováním? Vyjde to nakonec při cestování dráž, nebo levněji než poznávací zájezd? Kde se případně ubytovávat, aby mě neokradli? Za jakou asi tak cenu? Je problém najít ad hoc takové ubytování?

díky moc!

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Neregistrovaný uživatel
08.09.2016 20:49 81.0.223.***
Re: Kdy do Mexika?  

Ahoj,
jezdíme pravidelně do Mexika říjen-prosinec počasí super. Ubytování jsme Playa de Carmen. Cancún je město plných hotelů a duní zábavou je to moderní město spíše pro americkou klientelu. Playa je mexické, malé hotely, krásná zeleň, klidnější moře. Můžeme doporučit CK info@mexiko-rivieramaya.cz nebo ivan@mexicocaribe.eu vše najdete na těchto stránkách. Letenku si pořídíme my a pan Chýla pro nás připravý ubytování, výlety, prostě super.Tulum, chichen-itza,xcaret, xel-ha, Holbox aj, Mexiko je nádherné, :-) vřele doporučuji.

• Schnauzer-ak
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
01.09.2016 16:30 90.179.79.***

Ahoj, má někdo zkušenosti s říjnem? a kam tam?? Děkuji
(((clap)))

Neregistrovaný uživatel
12.06.2016 20:51 89.102.12.***
je tam bezpecno?  

Chystame se do hlavniho mesta,ale nevime jak to tam chodi,mame obavy z mistnich gangu a podobne

Neregistrovaný uživatel
26.12.2015 11:29 213.215.83.***

My letíme 26.6.2016 Wien Frankfurkt Cancun. Štyria dospelý a tri deti,,,,

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
26.12.2015 11:18 213.215.83.***

My sme boli v Mexiku na prelome jún-júl, na Playa del Carmen hotel Wiva Wyndham Azteca. Bolo super, sem tam malá přeháňka, ale veľmi teplo. Na budúci rok ideme znova jún-júl. Dvaja dospelí a dve deti Iberostar Paraiso Maya.

• Anonym (1)
iris1 15.12.2015 10:57

My byli dvakrát,jednou Cancun,letos přelom únor-březen oblast Tulum.Počasí krásné,ale informace to pro Vás asi nejsou čerstvé.Nevím o co máte zájem konkrétně,po vlastní ose nejezdíme,pokaždé s cestovkou.
Oblast Cancunu je spíš moderní,Cancun velké město,spíše pro americkou "zlatou mládež",Mayská riviera exotičtější,my byli v hotelu Catalonia Royal Tulum-je uprostřed palmové zeleně,nádhera.
S tím váznutím,tady,to není jen Mexiko.S Mauriciem je to to samé.Taky tam se mnou nikdo nechce mluvit >:).

• Anonym (1)
cupka 15.12.2015 09:58

já nepohrdnu ničím čerstvým z Mexika.
Tak sem s tím ! (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
11.12.2015 20:41 109.81.209.***

Je fajn vidět jak tu diskuze vesele plyne,nemá to cenu končím,pokud někdo chcce nějakou čerstvou info z Mexika at písne,kouknu se sem ještě jednou a pak konec,je tu mrtvo.

Pavel 08.12.2015 15:26

shrnu počasí za 10dní co zde jsem.Polojasno,polojasno,polojasno,dešt,dešt,silny dešt a bouřka,dešt,dešt a dnes opět dešt.Takžže dovolaná
snu

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu