A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mexiko - Diskuze

Původní dotaz

Kdy do Mexika?

14.09.2008 18:07:02 | joyline
joyline
Ahoj, chtěla bych se zeptat, kdy je podle Vás nejlepší vydat se do Mexika - na Mayskou riviéru? Všude se píše, že hlavní turistická sezóna je někdy od listopadu do května a že v létě prší, ale zajímalo by mě, zda je lepší jet třeba v listopadu nebo v dubnu, zda je v tom nějaký výraznější rozdíl? Dočetla jsem se, že od ledna do března fouká vítr, je to hodně nepříjemné nebo spíš potěší v tom vedru? Chtěla bych strávit dovolenou u moře a podnikat nějaké výlety. Budu ráda za všechny odpovědi. Mějte se. :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
maer 07.10.2016 09:25
Jak ubytování?  

Kdybych jel na vlastní pěst, jak je to s ubytováním? Vyjde to nakonec při cestování dráž, nebo levněji než poznávací zájezd? Kde se případně ubytovávat, aby mě neokradli? Za jakou asi tak cenu? Je problém najít ad hoc takové ubytování?

díky moc!

Neregistrovaný uživatel
12.06.2016 20:51 89.102.12.***
je tam bezpecno?  

Chystame se do hlavniho mesta,ale nevime jak to tam chodi,mame obavy z mistnich gangu a podobne

Neregistrovaný uživatel
26.12.2015 11:29 213.215.83.***

My letíme 26.6.2016 Wien Frankfurkt Cancun. Štyria dospelý a tri deti,,,,

• Anonym (2)
Therezska 21.11.2014 19:30
Playa Carmen - obsazenost  

Ahoj, dívám se na zájezdy do Mexika, Playa Carmen (nebo nějakou destinaci krom Cancúnu) přes německou CK a jsou dostupné vesměs jen zájezdy od května. Myslím teda ty levnější. Myslíte, že jsou, opravdu, všechny termíny předtím vyprodané nebo jen to podobný tah jako našich CK?
Díky.

3Dáda 09.01.2013 13:35
Kdy do Mexika?  

Přečetl jsem si komentáře k počasí, ale znovu se ptám těch, kteří už v Mexiku byli. Mám rád teplo, jak vzduch, tak vodu. Když zvolím březen - duben, budu spokojený? Dík

• Anonym (1)
jennet
24.11.2010 07:46 79.170.254.***
prosinec  

co počasí v první pol.prosince? nemusíme se bát nějakých výkyvů a dešťů? A co teplota vody v tomto období? Díky za info.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
skrblik 16.04.2010 15:09
antimalarika a delfini  

AHOJ antimalarika jsou jenom na predpis _?a pokud ne tak jake jsou nejlepsi .A nevite nahodou neco o plavani s delfiny v cancunu a v tulumu.da se tam jet na vlastni pest ? :-P

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Janka86 15.04.2010 18:26
říjen  

Chceme jet v druhé polovině října do Mexika. Je ještě riziko hurikánů velké a nebo už je tou dobou klid. Protože všude se píše, že až listopad, ale mě ty 2 týdny nepříjdou velký rozdíl. Má někdo zkušenosti s říjnem?

petra03 20.04.2009 20:35
počasí  

ahoj, koukám že tu jste všichni skušení cestovatelé. Chci letět teď začátkem května do Cancúnu, ale předpověď počasí nevypadá moc dobře. Nemáte někdo zkušenosti s počasím v květnu? Abychom neproseděli celý dny v hotelu. Moc děkuju Petra

SAFOVA 02.04.2009 14:46
RIVIERA MAYA počasí??!  

Ahoj. Chceme se jet podívat do Mexika, konkrétně jako povaleči do hotelu:o))) Chceme jet přelom červen/červenec do oblasti Riviera Maya! Ale teď envím, jaké je tam počasí?? když pročítám net, tak někde píšou, že je tam v tom období 23stupnu jenom a jinde 32stupnu!!!:o( tak jak to je prosím??? Pokud by jste byli tak hodní a odpověi mi napsali na mail, já se na net tolik nedostanu. muj mail je 22vj22 seznam .Děkuji

• Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu