A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mexiko - Diskuze

Původní dotaz

Kdy do Mexika?

08.01.2013 19:45:25 | 3Dáda
3Dáda
Mohl bych poprosit o radu kdy je nejideálnější cestovat do Mexika? Mám rád teplo. Byl jsem na Kubě a v Dominikánské republice, vždy na začátku dubna a počasí bylo parádní. Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Průvodce v Cancunu 10.03.2013 22:51
Re: Kdy do Mexika?  

Zdravim z Mexika, žiji přímo v Cancunu.

Mexiko je možné navstívit po celý rok, je to místo rozmanité přírody a kultury.
Pro české a slovenské turisty je nejoblíbenější období listopad-duben,
a ale v kvetnu zde rozhodne sezona nekonci.

Naopak, u nas v Cancunu zacina sezona letni,zejmena pro vodni morske atrakce,
plavani se zralokem obřim Ballenou - velrybim, rybaření a vhodná doba jak spojit okruhy v horach např. Chiapasu s koupaním v krásné teplém karibském moři.

Kdo se chysta se k nam podivat - nabizime pro registrovane členy Orbion.cz
slevu az ve vysi * 10% z ceny vyletu:
ČESKÝ PRUVODCE V MEXIKU
Vice info na email.
martina@mexikocesky.cz
a zde je nabidka vyletu s českym průvodcem:
http://www.mexikocesky.cz/nabidka-vyletu/

* uvedena cena se vztahuje na vylety Chichen Itza, Tulum,Coba a Maysky venkov, Isla Contoy a Isla Mujeres

Vaše průvodkyně Martina http://www.mexikocesky.cz :-)

• Anonym (7)
akbal55 09.01.2013 02:00
Re: Kdy do Mexika?  

Zdravim, do Mexika je idealni jet v dobe kdy je v CR zima ci nevlidno cili mesice leden - berez az do velikonoc jsou skvele ale ceny hotelu na vrcholu, po velikonocich to pada dolu, takze duben po velik.tydnu dobra volba….budeteli potrebovat ceske pruvodce obratte se na cechy co ziji v Playa del Carmen a maji tam CK..Kinich Tours

3Dáda 08.01.2013 19:45
Kdy do Mexika?  

Mohl bych poprosit o radu kdy je nejideálnější cestovat do Mexika? Mám rád teplo. Byl jsem na Kubě a v Dominikánské republice, vždy na začátku dubna a počasí bylo parádní. Děkuji.

• Anonym (7)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu