A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mexiko - Diskuze

Původní dotaz

Navštívené Acapulco,Puebla

13.04.2009 19:01:07 | Jitka Vašíčková
Hezký den, pokud byste někdo chtěl, zeptejte se mě na cokoliv.Včera jsem se vrátila z báječné země Mexiko a můžu Vám odpovědět na vše, co budu vědět :-) Mějte se fajn.Jitka
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Petr
29.06.2014 07:41 217.64.8.***
Re: Navštívené Acapulco,Puebla  

Zdravím ,chci se zeptat jestli je z Evropy přímy let do Acapulca. Dík

Lenka Pomněnka
23.08.2010 10:35 90.179.130.***
RE: Cancún  

Přesně tak, Petro, zažila jsem tam vloni hurikán Gustav, přes provazce deště si nedojdete ani na oběd. A přišel tak rychle, že než se nadějete, je po dovolené.

Zora Špinková
21.04.2009 17:37 85.70.68.***
Info o Mexiku  

Milá Jitko,
poprosím Vás o několik informací o Mexiku - letíme 5.5., strávíme asi 5 dní v Mexico City a potom bychom rádi udělali velký výlet autem přes sopky a Pueblu na pobřeží Karibiku. Chceme až do Tulumu a odtud zpět přes vnitrozemí na tichomořské pobřeží a do Acapulca. Pokud nám můžete doporučit rozumnou autopůjčovnu, budeme vděčni. Stejně tak, pokud máte odkaz na dobré ubytování v Acapulcu.
Srdečně zdraví Zorka

• Anonym (3)
petra03 20.04.2009 20:28
Cancún  

Ahoj, ráda se zeptám. Nevim jestli mi teda ty nebo někdo odpovíte :)) chceme jet začátkem května do Cancúnu a podle počasí to nevypadá moc slibně. Nevíte, jestli ty deště jsou opravdu hrozný, že nevystrčíte třeba týden nos z hotelu?
Moc děkuju za jakoukoli reakci.. Petra

Jíťan
20.04.2009 18:38 213.151.84.***
Odpovědi II  

Jinak v Mexiku je obrovská přezaměstnanost, pět lidí dělá to,co by zvládl jeden.(například v supermarketech,kde se o vás tahají,aby vám dali nákup do tašky,očekávají spropitné,i tehdy,když vám ukáží,kde máte volné místo na zaparkování)I přes veškerá varování na nebezpečnost této země,jsem se nesetkala s žádným incidentem,jen jsem měla leckdy nepříjemný pocit nadměrného pozorování nás (vysoké blondýny tam asi nevidí často),bez přítele bych se tam patrně vyjít večer bála.Jinak mexičani jsou velmi přátelští,vždycky nám ochotně poradili,s čimkoliv bylo potřeba(výměna kola u auta,cesta atd..)Země je to krásná a plná protikladů,mísí se tu luxus s chudobou,až se vám tomu nechce věřit.Strávila jsem tu něco přes týden a přiznávám,že mám pro Mexiko najednou slabost.Budou se Vám tam líbit ceny,slečny,jenž mají slabost pro bižuterii a jídlo tak jako já,se tam pomějí :-) Všichni,kdo se tam chystáte,si to moc pěkně užijte.Jitka

• Anonym (2)
Jíťan
20.04.2009 18:33 213.151.84.***
Odpovědi  

Takže:Letěla jsem sama z Prahy, přestup v Londýně na Heathrow,naprosto bez problémů,letiště je velmi přehledně označeno.Let z Londýna do Mexika byl v pohodě,do první poloviny.V té druhé byly dost velké turbulence,což bylo hodně nepříjemné.Trvaly cca 2 hodiny,téměř v kuse,takže slabší povahy to nenesly příliš dobře.Jinak let s British airways super.Vzhledem k tomu,že přítel pracuje v Mexiku,a bydlí v Pueble,orientace v cizí zemi s ním už byla snadná.V Pueble a jejím okolí jsme strávili dva dny, poté jsme vyrazili autem do Acapulca.Jeli jsme cca 6hodin,už brzy ráno,takže cesta byla bezproblémová.V Mexiku je velmi levný benzín,takže cesta autem se tam opravdu vyplatí.Jen ty poplatky na silnicích nic moc :( Ubytováni jsme byli ve vile Bonita,v Pie de la Cuesta,nedaleko Acapulca.Ubytování i majitelé byli úplně super.Cena?700 pesos na noc a pokoj.Moře tam bylo nádherné,vlny ohromné,takže věčně vyvěšená vlajka,že se tam nesmí..Na plážích chodí mraky prodavačů(někdy velmi otravných),nabízejících různé výrobky.Pokud Vám mohu poradit rozhodně v Acapulcu vyzkoušejte podnik Tacos and Beer,kde naprosto uspokojíte své chuťové buňky(jedná se v podstatě o rychlé občerstvení,kde ale lidé čekají frontu na volná místa) a kde se pak krásně schladíte ledovým pivem.Rozhodně doporučuji i podnik VIPs a Hard Rock cafe.

• Anonym (1)
olina 14.04.2009 12:37
mexiko informace  

Ráda bych se zeptala, co jste viděla,procestovala. Individuálně nebo s CK? Chceme s přáteli vyrazit, ale nemám moc představu.
Chceme moře i něco vidět.Každou radu uvítám.
Krásný den.

• Anonym (1)
frisged 14.04.2009 09:24
RE: Navštívené Acapulco,Puebla  

Ahoj,
shanim veskere info pro nasi cestu, takze by se mi hodily veskere vase poznatky a zazitky:)
Na jak dlouho jste byly a kolik penez jste potrebovali na jednoho?diky za odpoved
Petr

Jitka Vašíčková
13.04.2009 19:01 85.160.71.***
Navštívené Acapulco,Puebla  

Hezký den, pokud byste někdo chtěl, zeptejte se mě na cokoliv.Včera jsem se vrátila z báječné země Mexiko a můžu Vám odpovědět na vše, co budu vědět :-) Mějte se fajn.Jitka

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu