A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mexiko - Diskuze

Původní dotaz

Nejdříve letenku a pak hotel ?

23.08.2016 15:47:13 | Radkaka
Radkaka
Dobrý den, mohou mi poradit zkušenější ? Chceme příští rok na dovolenou do Mexika (Cancun)-plážová dovolená, 2 dospělí+8leté dítě. Zatím jsme cestovali do bližších destinací s cestovkami (máme už taky dost Travel Servisu), a pokud sami na vlastní pěst tak např.do Říma apod na prodlouž.víkendy. Tím jsem si všimla, že letenky nejsou vždy k dispozici na termín, jak by člověk chtěl. Vloni jsme byli v Liverpoolu o den déle, než by nám vyhovovalo, protože na daný den se nenabídla letenka.
Proto se chci zeptat - když bychom chtěli do Cancunu sami (není asi problém si přes booking.com zabukovat hotel),je asi lepší si nejdřív zabukovat letenku,žejo ? A potom až hotel. Myslím, že na tuhle dovolenou cestovku vůbec nepotřebujeme.
Díky moc za každou radu
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
16.09.2016 11:43 217.170.98.***
výlety  

Moc děkuji, za tipy na výlety,to je tak na měsíc :-D. Jinak Tulum,Cobe,Xel-Ha nebo Scaret xplor,Chichen Itza,Ek Balam a Rio Lagartos určitě nutnost. Chtěla jsem se zeptat,jestli jste to někdo nejel na vlastní pěst,autem a jakou máte zkušenost? My by jsme chtěli s Martinou na island mujeres( byl tam někdo?) a co by šlo,tak auto,aby jsme byli páni svého času a cena tolik výletů by byl ranec. Díky za postřehy,pokud sem přidáte.Andrea

Neregistrovaný uživatel
12.09.2016 17:49 78.45.156.***
Re: rada  

Chichen Itza a Tulum jsou naprostou nutností!!! A cestou zpět do Cancúnu doporučuji stavit se i v Xel-Ha, tam je možnost plavání s delfíny a vůbec, je to tam krásné!.

Jitka 12.09.2016 16:05

217.170.98.*** tak to jsem ráda, že jsem mohla poradit. Krásně si to tam užijte!
A výlety:
Chichen Itza
Ek Balam a Rio Lagartos
Tulum, Coba a mayská vesnice

Neregistrovaný uživatel
12.09.2016 13:48 217.170.98.***

Tak mockrát dík,letíme 13.12 do 24.12 za 4 dospělé 125 000 a brali jsme to z 5vorflug a z Vídně. Ještě,že jsem natrefila na ochotné lidičky :-) . Ještě vybíráme u Martiny nějaký ten výlet a už se těšíme. ;-)

Neregistrovaný uživatel
01.09.2016 00:02 217.170.98.***

Děkuji moc za tip na stránky juknu,snad se zadaří,hodně nás Mexiko nadchlo a s paní Martinou počítáme,dostali jsme už tip od více lidí,že je fajn.Sleduji ceny už 14 dní a ne a po je nej,dnes je stejný zájezd o 9 tis.dražší,ale vždy to padá koncem týdne. Snad se připojíme se svými zážitky z Mexika a všem dík za rady. Andrea

Jitka 30.08.2016 21:41

217.170.98.*** - zkuste se podívat na www.5vorflug.de, tam naskakuje ještě větší nabídka zájezdů, než najdete na airstop. A na airstop si to pak můžete koupit.
Já takhle kupovala zájezdy přes Expectu. Našla jsem si na www.5vorflug výhodnou cenu, navedla jsem paní na Expectě a ta mi to prodala.
Zkoušejte volit odlety ručně, den před pod, různé délky zájezdů.
Někdy to vypadalo, že už je vyprodáno, pak se servery zesynchronizovaly a zase naskočily další nabídky.

A výlety: doporučuji Martinu Brychovou: http://www.mexikocesky.cz/

Thesmile 30.08.2016 20:37

Kupovala bych co nejdřív, na Vánoce bude o hotel zájem.... jinak ty ceny pořád rostou a klesají, když my jsme na jaře vybírali hotel, tak jeden den byl i o 8 tisíc dražší než druhý den :-/ nakonec jsme v neděli večer narazili na super cenu a ihned rezervovali :-)

Neregistrovaný uživatel
30.08.2016 12:10 89.103.105.***

Tak na tyhle sváteční termíny jste měli letenku už koupit dávno.

Neregistrovaný uživatel
30.08.2016 10:18 217.170.98.***
rada  

Dobrý den,chystáme se do Mexika a celkem skupinka 8 lidí. Mohla by jste nám poradit,jak na to? Libil se nám hotel Hotel Viva Wyndham Azteca,ale dívám se na airstop každý den a spíše zdražují a vůbec nevím,kdy je čas na nákup,aby jsme to nepropásli,nebo měli lepší cenu.Chceme v termínu 25.12-6.1 plus mínus a kdyby jste měla nějaké tipy na výlety,bylo by to super. Pokud bz jste měla čas a chuť pisnout,kontakt je andreakvapilova@seznam.cz a dík moc

Thesmile 25.08.2016 14:16
Re: Nejdříve letenku a pak hotel ?  

Určitě prvně vybírejte letenku. My letěli z Mnichova - tam přestup v Madridu (Air Europe) a zpět přestup v Atlantě (Delta air.).Přímo myslím létá Condor nebo Air Berlin. Jinak hotel bych klidně vybírala až po koupení letenky. My jsme teda nebyli na vlastní pěst, ale s Německou CK a cenově nás to vyšlo velmi dobře.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu