A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mexiko - Diskuze

Původní dotaz

Nejlevnější letenka do Mexico City

29.03.2012 13:57:12 | Pietradi
Pietradi
Zdravím :-) Nevíte, kde se dá sehnat co možná nejlevnější letenka do Mexico City? Letím koncem června nebo začátkem července, nechci přetupovat v USA. Našla jsem nějaké zpáteční za cca 19 000 Kč, ale říkám si, jestli nejde sehnat ještě levnější. Předem díky :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
papoušek 28.04.2012 22:52
Re:  

Doporučuji při nákupu letenky sjednat rovnou Pojištění s letenkou-Fly u Evropské cest.pojištovny.Jednak je pojišťená letenka na storno a také celá vaše cesta.Stojí kolem 1000kč.
Multicity letenka je s výhodou. :-)

sargas89 18.04.2012 17:55

Diky za tip,

Nakonec jsem se rozhodl ze asi bude pro me vyhodnejsi prilet do Mexico city, ale odlet z Cancunu. Na pelikanovi jsem tuhle funkci vyhledavani objevil ale u jinych vyhledavacu ne ...
Jeste me napadlo jestli treba nahodou nevite o nejakych zahranicnich strankach typu akcniletenky.com, nebo nejakych forech ... ?

btw. zkusenosti se stornem letenky a jeho pojistenim mate? Hlavne jestli kupovat rovnou s letenkou, nebo se da dokoupit pozdeji jine pojistovny a co by melo obsahovat

Veranada
16.04.2012 15:27 93.153.124.***
Re:  

Ahoj,

Já letím ted na začátku května, taky jsem sháněla. Nejlépe to vycházelo na špn. stránkách : atrapalo.com, rumbo.es a nebo edreams.es
Na té poslední byla letenka za 16 tis.!!! Přišlo mi, že se to snad mění každý den, levnější je letět přes USA a nebo čas strávený cestou i s přestupama je třeba na 36 hodin, to pak vychází levněji, ale to je docela maskr. Tak přeju hodně štěstí při hledání, snad jsem trochu pomohla.

Jorge
16.04.2012 13:14 195.113.122.***

Ahoj .. jak jsi na tom s tou letenkou, uz mas nakoupeno ? Ptam se protoze shanim taktez do Mexico City ale na zacatek srpna ... Kdyby jsi narazila na nejaky dobry tip, popripade by vedel kdokoli jiny dejte prosim vedet .) Ted jsem cenove pod 23, 24 moc nevidel ./

• Anonym (1)
papoušek 29.03.2012 22:53
Re: Nejlevnější letenka do Mexico City  

Tak jedině kdyby padla akce na Mexiko City nebo Cancun.Sleduj Akční letenky.com.
Nebo přímo na stránkách Lufthansa,KLM,Air Berlin.
My kupovali dopředu ,protože jsme potřebovali konkrétní termín od-do a také žádné dlouhé čekání.

Pietradi 29.03.2012 15:04
Re: Nejlevnější letenka do Mexico City  

A ještě by mě zajímalo - vyplatí se nějakou chvíli počkat, nebo je lepší koupit to už teď? :-)

Pietradi 29.03.2012 14:57
Nejlevnější letenka do Mexico City  

Zdravím :-) Nevíte, kde se dá sehnat co možná nejlevnější letenka do Mexico City? Letím koncem června nebo začátkem července, nechci přetupovat v USA. Našla jsem nějaké zpáteční za cca 19 000 Kč, ale říkám si, jestli nejde sehnat ještě levnější. Předem díky :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu