A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mexiko - Diskuze

Původní dotaz

Riu Playcar

12.02.2018 21:18:52 | kostička1
kostička1
Dobrý den, nemá někdo k dispozici aktuální výlety z tohoto hotelu? Nebo nějaké aktuální info o možnostech výletů v této oblasti obecně?
Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Haji 30.04.2018 11:27
Re: Riu Playcar  

Kostička1 - já Vás taky zdravím a jsem moc ráda, že všechno dobře dopadlo a dovolená se vám líbila. Já na Mexiko často vzpomínám a nejraději bych fofrem sbalila a odletěla 8-). Škoda, že je to tak daleko! Možná, že se na Cozumel příští rok podívám, naše mládež touží po plavbě lodí :-)

kostička1 29.04.2018 08:57

Zdravím, už jsme pár dní zpátky z dovolené v Mexiku. Dovolená byla super, vše vyšlo na jedničku - hotel, pokoj, jídlo, počasí. Výlety jsem měli domluvené přes mexikocesky. Super komunikace s nimi, dokonce nám slečna na schůzce nabízela, že pokud budeme mít jakýkoliv problém na hotelu, máme se na ni obrátit.
Jediné mínus byla stávkující Air France >:), takže zpáteční cesta proběhla s jedním přestupem navíc.
Takže Haji - děkuji za tip.

kostička1 13.02.2018 20:09

Tak jestli jo, tak je něco špatně. Páč v diskuzi o Srí Lance je toto:
Zdravim cestovatele, z důvodu pohodlnosti a na druhou strabnu i podpory, za sebe doporučujeme www.ombralanka.com, prověřeného místního průvodce Isuru, domluvíte se anglicky...

Tady to evidentně nevadí....

Já každopádně děkuji za tip - už jsem jim napsala, tak uvidíme. A asi jsem nehledala v diskuzích moc pečlivě - tohle mi uniklo.

Haji 13.02.2018 19:51

Orbionu asi vadí, že jsem uvedla webové stránky CK, berou to jako inzerci!?
Ale já jsem taky loni našla odkaz na tyto stránky přímo zde v diskuzi a i díky tomu jsme si užili skvělou dovolenou 8-)

kostička1 13.02.2018 17:14

Může mi někdo vysvětlit kam se poděla odpověď na můj dotaz?
Na e-mailu mám toto:
Ve vaší diskusi s názvem: Riu Playcar
se objevil nový příspěvek.

Příspěvek přidal: Haji

Datum: 13. 2. 2018. - 01:14:13

Obsah příspěvku: Projděte si výlety na www.mexikocesky.cz, stránky jsou určitě pořád…

Ráno jsem sem nakoukla a příspěvek tu byl. Teď jsem chtěla Haji poděkovat a nic.... >:) Někomu něco vadí?
Nicméně Haji děkuji.

Haji 13.02.2018 01:14

Projděte si výlety na www.mexikocesky.cz, stránky jsou určitě pořád aktuální.
Absolvovali jsme s nimi několik zajímavých výletů, paní Martinu jsem kontaktovala mailem a vše domluvila ještě před odjezdem.

kostička1 12.02.2018 20:18
Riu Playcar  

Dobrý den, nemá někdo k dispozici aktuální výlety z tohoto hotelu? Nebo nějaké aktuální info o možnostech výletů v této oblasti obecně?
Děkuji.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu