A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mexiko - Diskuze

Původní dotaz

Yucatan - ubytování v Tulum nebo Playa del Carmen

07.02.2011 17:05:46 | JirkaS
JirkaS
Ahoj zkušení Mexikáni,

rád bych se zeptal na pár věcí. S přítelkyní chceme jet na začátku března na Yucatán, poprvé do Mexika. Nikoliv přes cestovku, ale po vlastní ose (vypadá to, že to bude levnější). Našel jsem let z Berlína do Cancunu cca 18 tisic, ale je tam přestup v New Yorku, tak nevim, jestli tam nebudeme platit nějaký poplatky za víza, nebo vstup do země, nevíte někdo?

Další věc je ubytování. Nechci hledat hotely, ale zajímají mě ty tzv. cabaňas, tedy místních forem apartmánů (snad to říkám dobře). Mělo by to vyjít levněji. Přiletíme v 23h do Cancúnu, ale rád bych se ubytoval někde v Tulumu, nebo Playa del Carmen. Chci se zeptat kolik to tak stojí, kde to najdeme, jestli neni problém to sehnat až na místě, zda se dá zaplatit kartou... Chtěli bychom mít i s vlastní sprchou, jestli to jde. A poslední věc je tamní doprava... rádi bychom procestovali památky autobusem, tak jestli je tam v pohodě spojení nebo tak.

Předem díky všem rádcům a také všem, kdo sem píše. Četl jsem si několik topiců a načerpal mnoho rad. Ještě jednou díky! Jirkas
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Mario
27.02.2012 04:57 200.55.181.***
Re: Yucatan - ubytování v T  

Ahoj, jsem Mario z Kuby a chystam se do Cancunu, prosim vas o pomocne informace, levne ubytovani, mistni dopravu, a mista a pamatky ktere navstivit, mam v umislu navstivit Majske pamatky, Belize a Guatemaly, myslite ze mesic by mne mohl stacit? predem dekuji za informace, mejte se krasne, Mario.

M.o.n.i.k.aaaa
15.03.2011 11:40 88.81.89.***
RE: RE: RE: Yucatan - ubytování v T  

http://dovolena-v-mexiku.vyplnto.cz/

Dobrý den, prosím o vyplnění krátkého dotazníku o dovolené v Mexiku, výsledky chci použít ve své absolventské práci na téma Mexiko. Vyhodnocení je 27.3.

Moc děkuji za pomoc
Monika

JirkaS 21.02.2011 19:46
RE: RE: Yucatan - ubytování v T  

ahoj lidi, tak nakonec jsme si s přítelkyní našli a přes http://www.travellerspoint.com i objednali hotel Maison Tulum, má dobrý hodnocený a za booking platíš 10 procent z ceny, pak zbytek na místě. Jedna noc vyjde asi na 50 dolarů, ale i se snídaní a wifi, takže to se určitě dá. Letíme 7. března na 13 dní, takže se už těšíme.. Mockrát díky všem za rady a tipy, jsem moc rád, že i v dnešní době jsou lidi nápomocní a ochotní... je to naše první exotika, tak se těším. ještě jedna věc, co s tím moc nesouvisí - jestli máte někdo tipy na nejlevnější lety nebo cesty do Argentiny/Chile, dejte mi vědět. Rád bych tam i sehnal nějakýho místního průvodce, aby nám ukázal další krásy Jižní Ameriky :-)

2 marca: koukal jsem, opravdu moc pěkný a detailní, díky moc!

chillipess
21.02.2011 19:20 89.176.119.***
Díky  

Díky za mazání mých příspěvků, jakožto i opakovaného mazání fotek z mého profilu. Dbejte na čistotu tohoto webu, tak dobře to uměl jen Jaroslav Kojzar.

marka 18.02.2011 15:00
tulum  

Ahoj, my se pohybovali v Tulumu v listopadu..info najdes na www.mexico2010.blog.cz, spali jsme u nejakyho argentince a delali odtud i nejake vylety, tak treba najdes inspiraci. M.

jali 16.02.2011 17:21
RE: RE: Yucatan - ubytování v T  

pro Papouška-moc se těším na Vaše fotky,doufám,že galerka bude brzo

Tekča 14.02.2011 22:12
RE: Yucatan - ubytování v T  

Hm, tak my bydleli v Tulumu u moře dokonce za 360,- na noc (Mar Caribe) - bez vlastní sprchy atd. Myslím, že v době, kdy jsme tam byli (začátek prosince 2010) to bylo fakt nejlevnějčší široko daleko. V Diamante K jsme se taky byli ptát, ale tam nabízeli bez sprchy tuším za 450,- a s ní od 600ti Pesos. Elektřinu jsme měli 11:00 - 23:00. T.

Smi 11.02.2011 17:23
RE: Yucatan - ubytování v T  

Ahoj, tady máš všechny cabaňas v Tulúmu: http://www.hotelstulum.com/beach-hotels.htm
Co se elktriky týče, tak v Tulúmu u moře jde proud myslímcod 8-21. Pak jen v restauraci. Budeš určitě potřebovat redukci na americký zásuvky. Dá se koupit za 100 v Datartu. Karty by měli brát. Při nejhorším si zajedeš do města a vybereš.
Zatimčus.
Roman

JirkaS 10.02.2011 12:17
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Yucatan - ubytování v T  

ahoj, tak registrace se mi nadf zdařila :-) Jsem rád, když mám všechno předem zajištěné, tak se ještě chci zeptat, jestli je možné sehnat nějaké levné cabaňas v Tulúmu i přes net... případně jestli berou na místě kreditky (VISA) a ještě jak to tam funguje s elektřinou (kvůli dobití mobilu a baterky do foťáku) 8-)

papoušek 10.02.2011 03:53
RE: RE: RE: RE: RE: Yucatan - ubytování v T  

Jirko,
vracime se v patek vecer z mexika,rada ti poradim ohledne ubytovani,dodam i recenze,byli jsme ubytovani na 8 mistech behem 23 dni ,zaregistruj se z mexica zdravi papousek :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu