A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mexiko - Diskuze

Původní dotaz

Kdy do Mexika?

| joyline
joyline
Ahoj, chtěla bych se zeptat, kdy je podle Vás nejlepší vydat se do Mexika - na Mayskou riviéru? Všude se píše, že hlavní turistická sezóna je někdy od listopadu do května a že v létě prší, ale zajímalo by mě, zda je lepší jet třeba v listopadu nebo v dubnu, zda je v tom nějaký výraznější rozdíl? Dočetla jsem se, že od ledna do března fouká vítr, je to hodně nepříjemné nebo spíš potěší v tom vedru? Chtěla bych strávit dovolenou u moře a podnikat nějaké výlety. Budu ráda za všechny odpovědi. Mějte se. :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
vn 16.08.2019 13:46
Re: Kdy do Mexika? 

Ale to už není Karibik asi že? Kdy tam jedete???

vn 16.08.2019 08:29
Re: Mexican 

A co třeba Puerto morelos???

vn 16.08.2019 08:27
Re: řasy 

Takže Mexiko vynechat?My byli v únoru a dobrý sem tam některý den nějaká řasa byla, ale nic tragického. A máte někdo zkušenost celkově z Karibikem v červenci? Co byste doporučovali?

Neregistrovaný uživatel
14.08.2019 20:52 185.47.220.***
řasy 

za mě je playa a celé pobřeží odepsané, já už bych tam nejel (byli jsme 3 týdny v dubnu) pobřeží je na tom hodně špatně, problém s řasama nebyl jen na cozumelu na západním pobřeží - super, mujeres super ale nic okolo, a holbox taky ok ale moře hrozně mělké sice teplé ale kalnějšía je to takovej skanzen, mexiko to není :)

Neregistrovaný uživatel
14.08.2019 17:55 185.186.251.***

Jezdíte vždy v létě? Plánujeme zimu - prosinec / leden. Situace s řasami je i v těchto měsících špatná? Máte zkušenost?

Neregistrovaný uživatel
05.08.2019 14:31 185.5.225.***

Jezdíme do Mexika už asi osm let, každý rok. S řasami začal být problém tak před třemi lety, je to opravdu hrozné, letos jsem se nekoupaly v moři skoro týden. I přesto už mám koupené letenky na příští rok. Jediná oblast kde řasy nejsou, nebo jen opravdu velmi málo, je Playa Costa mujeres, na sever od Cancúnu, asi 30 min.jízdy z letiště. Tak to taky zvažujeme. Pak teda ještě ostrov Holbox, tam řasy taky nejsou.

vn 09.07.2019 15:19

Je někdo v současné době v Mexiku??? Jak je to teď s řasami?
Byli jsme v únoru v Playa-del-carmen a super. Na příští rok plánujeme červenec, sle mám strach ať se vykoupeme. Případně kterou volit oblast. Díky

Neregistrovaný uživatel
06.04.2019 01:08 189.149.7.***
Mexican 

Aktualne uz nekolik tydnu se da koupat jen treba jeden den z tydne. Je to hnus...hneda voda. To bohuzel zadna cestovka neprizna. Playa carmen je more jako hnuj jeste cca 40 m od brehu ale je to skoro stejne v tulum i akumal. Ono teda playa carmen je plaz jen na koukani- kalna voda je tady i bez ras protoze je melka...

Neregistrovaný uživatel
23.02.2019 18:30 185.47.220.***
aktuálně někdo na yucatánu? 

zdravím je někdo na yucatánu aktuálně? jaká je situace s řasami?

Neregistrovaný uživatel
30.12.2018 21:58 185.47.220.***
nikdo nic? 

nikdo nic?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu