A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mexiko - Diskuze

Původní dotaz

Do Mexika přes Frankfurt

17.01.2019 17:18:04 | kolaika
kolaika
Nemáte někdo radu, zkušenost s 1 hod přestupem do Cancúnu?? Let Praha - Frankfurt - Cancún, Luftansa a pak Condorem. Přiletíme na terminál 1 a odlétáme také z 1.
Uvítám jakoukoliv radu:-). Na letiští ve Frankfurtu budu poprvé tak mám obavy. Neletí někdo 25.2.2019 také? Budu se muset přesouvat vlakem busem?? Děkuji všem kdo mi poradí!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
23.02.2019 18:29:16 185.47.220.***
Re: Do Mexika přes Frankfurt  

hodina je tak tak... jako opravdu na těsno. tam OK zpět horší, z mexika bývá opoždění

kolaika 17.01.2019 17:18:04
Do Mexika přes Frankfurt  

Nemáte někdo radu, zkušenost s 1 hod přestupem do Cancúnu?? Let Praha - Frankfurt - Cancún, Luftansa a pak Condorem. Přiletíme na terminál 1 a odlétáme také z 1.
Uvítám jakoukoliv radu:-). Na letiští ve Frankfurtu budu poprvé tak mám obavy. Neletí někdo 25.2.2019 také? Budu se muset přesouvat vlakem busem?? Děkuji všem kdo mi poradí!

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu