A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mexiko - Diskuze

Původní dotaz

Kdy do Mexika?

14.09.2008 18:07:02 | joyline
joyline
Ahoj, chtěla bych se zeptat, kdy je podle Vás nejlepší vydat se do Mexika - na Mayskou riviéru? Všude se píše, že hlavní turistická sezóna je někdy od listopadu do května a že v létě prší, ale zajímalo by mě, zda je lepší jet třeba v listopadu nebo v dubnu, zda je v tom nějaký výraznější rozdíl? Dočetla jsem se, že od ledna do března fouká vítr, je to hodně nepříjemné nebo spíš potěší v tom vedru? Chtěla bych strávit dovolenou u moře a podnikat nějaké výlety. Budu ráda za všechny odpovědi. Mějte se. :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
25.09.2015 12:27 80.250.30.***
Re: Kdy do Mexika?  

Ahoj již po druhé se vracíme do hotelu Reef Playacar letovisko Play de Carmne jsem velice spokojený nejezdíme přes cestovku vše si zařizujeme sami. Ráda předám info jestli máte zájem napište na mail simulikova@centrum.cz

foginka 14.09.2015 16:56

Díky za typy - který má nejlepší pláž? Jde nám o krásné moře bez nánosů a velkých kamenů v moři? Grand Bahia Principe Tulum jsem viděla, že právě v tom moři to nemá úplně ideální.

pavel666
11.02.2015 11:53 89.176.208.***

Rád bych vyrazil do Mexika koncem Listopadu do hotelu Viva Wyndham Maya.Bud rád za jakoukoliv radu,fotku či postřeh díky.

Lachim
08.12.2014 04:13 207.216.141.***

po tvem monologu vidim ze jsi asi hrajes na poradnyho spravnaka.Antimalarika jsou jen prevence,ktera se uziva preventivne,ne az vas kosusne nakazeny komar i kdyz lidi s priznaky malarie vetsinou sni desetkrat silnejsi davku a nekdy to pomuze nebo dostanou nemoc pod kontrolu , akorat nici zdavi,protoze jsou to vlastne antibiotika,Cestoval jsem 6 mesicu v JV A a kdybych je mel zrat furt tak nevim.Stejne kdyz te kousne komar s malarii tak malarii dostanes tak nebo tak.a malaron je takova sracka co nebudu ani komentovat >:) >:)

• Anonym (1)
Therezska 21.11.2014 20:22
Re: Playa Carmen - obsazenost  

pardon, planý poplach :-)

Therezska 21.11.2014 19:30
Playa Carmen - obsazenost  

Ahoj, dívám se na zájezdy do Mexika, Playa Carmen (nebo nějakou destinaci krom Cancúnu) přes německou CK a jsou dostupné vesměs jen zájezdy od května. Myslím teda ty levnější. Myslíte, že jsou, opravdu, všechny termíny předtím vyprodané nebo jen to podobný tah jako našich CK?
Díky.

Neregistrovaný uživatel
10.08.2014 13:49 217.137.159.***

nejlepsi pocasi je v zdycky v zime byli jsme tam v lendu a bylo tam krasne pocasi

Muchotrafka 30.08.2013 11:25

Ja som bola 4/2012 a prsalo nam skoro kazdy den, niekedy aj cely den, boli to skutocne intenzivne zrazky (myslim ze asi tak 2 dni). Okrem toho prsalo aj cez den, ale to nebolo nejak dramaticke, vzdy to po chvilke ustalo. Podla predpovedi to mal byt mesiac bez zrazok :-D

kawama 29.08.2013 14:14

Dobrý den, já jsem byla v Mexiku v Playa del Carmen od 3.-17.8. První týden jsme měli krásný, pršelo jen chvíli v noci a hned to přestalo. Druhý týden nám už vyšel méně, 3 dny to bylo tak napůl a poslední 2 nám propršely komplet celé, v den odjezdu už bylo zase krásně.
V podobném termínu jsem byla v Dominikánské republice, bylo to obdobné, i s hurikánem ;-) a na Kubě - tam nám prakticky nepršelo.
Rodiče byli na přelomu prosince a ledna na Jamajce, ale také nemohli říci, že by to bylo lepší.
Takže má zkušenost je taková, že v těchto podnebných šířkách není počasí nikdy jisté.

Scoty
19.08.2013 17:58 83.208.77.***

Přeji hezký den a zdravím z Liberce, Chtěla bych se zeptat jestli jste ještě v Mexiku a jak je to tam teď s počasím. Rádi bychom tam jeli, ale bojíme se aby nám celá dovolená nepropršela. moc děkuji za odpověď. :-[

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu