A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mexiko - Diskuze

Původní dotaz

Kdy do Mexika?

14.09.2008 18:07:02 | joyline
joyline
Ahoj, chtěla bych se zeptat, kdy je podle Vás nejlepší vydat se do Mexika - na Mayskou riviéru? Všude se píše, že hlavní turistická sezóna je někdy od listopadu do května a že v létě prší, ale zajímalo by mě, zda je lepší jet třeba v listopadu nebo v dubnu, zda je v tom nějaký výraznější rozdíl? Dočetla jsem se, že od ledna do března fouká vítr, je to hodně nepříjemné nebo spíš potěší v tom vedru? Chtěla bych strávit dovolenou u moře a podnikat nějaké výlety. Budu ráda za všechny odpovědi. Mějte se. :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Lucka
12.08.2013 03:51 24.8.252.***
Kdy do Mexika?  

Dobrý den,

s manželem bysme rádi někdy po novém roce do Cancunu. Rádi bysme se ohřáli, mořínko aby bylo teplé. Jaký měsíc byste nám doporučila...? Nebo takhle, jak to bylo teplotně třeba letos? Děkuji za odpověď :o)

...MJ
16.06.2013 09:08 78.24.10.***
Re: Kdy do Mexika?  

Chtěl bych jen dodat, že Grand Oasis cancun je propadák. Absolutně neodpovídá 5hvězdám. Hotel natřískanej mladýma američanama!!! Pláž absolutně nacpaná oproti jiným hotelům! Za ty peníze fakt ne. Daleko lepší je veškará hotelová síť RIU, ta nemá chybu. Nejoblíbenější hotel je ale Catalonia Riviera Maya. Menší hotel, klídek, jsou zde animace, neskutečně dobré jídlo, 6 restaurací,SUPER!

Průvodce v Cancunu 16.06.2013 00:02

Hezky den,zdravim Vas primo z Cancunu, ted v cervnu je krasne, slunecno a kolem 35 st., z hotelu doporucuji napr. Catalonia Royal Tulum,nebo Grand Bahia Principe na Mayske Riviere a v Cancunu Grand Oasis Cancun nebo Oasis Viva Beach. Hezky den Martina. Pruvodkyne v Cancunu www.mexikocesky.cz

• Anonym (2)
rocky20 09.06.2013 22:51

Ahoj já letím 26.6. do Mexika :)) Mexiko city

Scoty
28.05.2013 06:57 83.208.77.***

Zdravím všechny, chtěla bych jet v červnu do Mexika. Máte někdo zkušenost v červnu s počasím ;-) ? Popřípadě s hotelem a místem ? Děkuji.

Průvodce v Cancunu 07.03.2013 05:05

Hezky den, v dubnu je u nas krasne teplo :-)

Muchotrafka 02.03.2013 07:47

Ja by som do XCARETu isla, podla mna to bol najlepsi vylet, co som tam bola. Je to obrovsky park, kde mas majske tradicie, snorcholovanie, sprievodne programy, pozri si to na webe www.xcaret.com. O 19,00 tam zacina v divadle velka 2-3 hodinova show, ktora priblizuje dejjiny Mexika a sucstou su tance zo vsetkych statov Mexika. Je tam napr. aj mexicky cintorin (to sa mi velmi pacilo) a platene aktivity krmenie manatoo, plavanie s rajami, zralokmi alebo plavanie s delfinmi,Je mozne navstivit aj tocitu vyhliadkova veza (fotky su platene z veze, inac je tam bezplatny vstup), odtial je pekny vyhlad na cely park. Uz tu bola taka diskusia xcaret vs. xel-ha, tak pozri aj tam, mozno ti to pomoze.

Neregistrovaný uživatel
26.02.2013 23:37 178.255.168.***

Ahoj, do Mexika letíme za týden,tak bych chtěla poprosit o kontakt na českého průvodce a taky se zeptat na ten park Xcaret. Moc se mi tam nechce,vloni jsme byli v Thajsku a byli jsme na takovém podobném výletě a přišlo mi že to je o ničem. A tady jsem taky něco podobného četla,hodně peněz a nic z toho. Tak jestli máte nějaké rady a typy tak mi prosím můžete napsat sem nebo na korona03@seznam.cz mnohoktát děkuji Jájina

dinibri 24.02.2013 17:09

V březnu se chystáme také do Mexika. Zaujala mě vaše informace o kontaktu na českého průvodce. Je možné ho tu sdělit?

Děkuji....

Ozze
24.02.2013 11:39 193.138.155.***

tak to jsem rád,že jsme vybrali též duben.S tou cenou tak úplně nesouhlasím,sehnali jsme 4* hotel od německé CK za 40000/os se vším všudy na 14.dní,což bych při nákupu bez CK nesehnal ani náhodou. Na uvedených stránkách(condor,5vorflug.de) jsem si to ověřil.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu