A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mexiko - Diskuze

Původní dotaz

Mexiko prosinec 2015 - rady s ubytováním

19.07.2015 13:45:49 | kitulka
kitulka
Ahoj cestovatele! Chystáme se pred Vánoci do Mexika. Potrebovala bych poradit s itinerarem a především s ubytováním.
Je lepsi resit na miste nebo dopředu?
Letime 2.12., mame 5 dni v NYC a v Cancunu 15.
Diky moc za info! Tyna
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jitka 23.08.2015 12:32
Re: Mexiko prosinec 2015 - rady s ubytováním  

89.176.208.***
Martinu můžu doporučit, byli jsme s ní loni na několika výletech. Zde v diskuzi je i samostatné vlákno, kam jsem hned po návratu napsala zkušenosti:
http://mexiko.orbion.cz/diskuse/cesky-sprievodca-v-cancune-204812/

nepř,Niky
21.08.2015 15:24 81.200.57.***

;-) Pro : 89.176.208.***
Stačí juknout níže v této diskuzi.... je tam i emailová adresa ( příspěvek z 02.08.2015 15:39 :-)

Neregistrovaný uživatel
21.08.2015 13:42 89.176.208.***

A nějaký bližší info o té paní martině by mohlo být,děkuji.

Neregistrovaný uživatel
20.08.2015 18:21 91.245.16.***

Ahoj Tyno,
nedávno jsme se vrátili z Mexika. Byli jsme jen na Yucatanu a bylo to nádherné, procestovali jsme co se dalo.
Naše cestovka (GO2) se na nás trochu vybodla. Hledala jsem nějakou s českým průvodcem, protože už o dovolené nehodlám rozvíjet znalosti angličtiny a potřebuji nechat mozek trochu odpočinout (mám toho za rok docela dost). Slíbeného českého průvodce jsme ani nezahlédli, takže něco jsme si sehnali sami, něco jsme absovovali v angličtině a nakonec jsem na internetu objevila paní Martinu. Můžeme jenom doporučit. Bydlí v Cancunu, má mexickou licenci a Mexiko zná velmi dobře. Určitě vám vše zajistí k vaší spokojenosti. Záleží jenom na vašich fyzických a finančních možnostech.
Ať se vám dovolená vydaří.

kitulka 04.08.2015 12:56

Ahoj díky za info! Myslíš že bys mi víc konrétně pomohl s tím itinerarem? Určitě nevydržíme na jednom místě, ale zase je mi jasný, že 15 dní není žádná sláva na to vidět vše.
JJ, v Thajsku jsem byla dvakrát, je mi jasný, že tak levno to nebude, ale tím jak je tam easy sehnat ubytko na místě, tak jsem doufala, že by to tady šlo také :-(

Nedal bys mi kontakt na Čecha, prosím ?:-)

Průvodce v Cancunu 02.08.2015 15:39

Ahoj Tyno, vanoce a Silvestr je treba rezervovat vcas, mohu poradit s itinerarem, doporucit hezka mista na individualni cestovani nebo tez s kombinaci s vylety s ceskym pruvodcem. Dalsi info na email. martina@mexikocesky.cz
Ahoj, Martina

Neregistrovaný uživatel
26.07.2015 17:50 89.24.236.***

Ahoj, v prosinci až na místě rozhodně ne. je to hlavní sezóna a každý se chce nejvíce napakovat. 15 dní bych rozdělit na moře, pyramidy a vnitrozemí.Taky záleží jak jste na tom s jazyky, nicméně na Yucatanu se angličtinou nedorozumíš ani v bance. Nevím jak jste zkoušení cestovatelé. Já jsem byl letos celý leden na Yucatanů a krom ubytování jsem si řešil vše až na místě.Vyjde to také levněji. Ubytované jsem měl přes Čecha co tam bydlí a pracuje s velkými cestovkami, ale řeší i individuální turisty.Rozhoduje i na to, kolik chceš investovat peněz. Mexiko je rozhodně dražší než třeba Thajsko, ale záleží na tom zda chceš spát v sliti mezi stromy nebo v posteli a v jaké.

kitulka 19.07.2015 14:45
Mexiko prosinec 2015 - rady s ubytováním  

Ahoj cestovatele! Chystáme se pred Vánoci do Mexika. Potrebovala bych poradit s itinerarem a především s ubytováním.
Je lepsi resit na miste nebo dopředu?
Letime 2.12., mame 5 dni v NYC a v Cancunu 15.
Diky moc za info! Tyna

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu